Jak nosić bransoletki damskie?

Jak nosić bransoletki

Złoto, srebro, kolorowe kamienie naturalne, charmsy, a może rzemyki i skórzane paski z ćwiekami, to tylko kilka opcji bransoletek, które proponują najwięksi producenci biżuterii. Ten element ozdoby często nie posiada ceny zaporowej dla wielu klientów, stąd też w szkatułce może znajdować się nawet do kilkunastu bransoletek. Czy można je ze sobą łączyć? Jakie połączenia na pewno będą się dobrze prezentować. Noszenie biżuterii tego typu wymaga odpowiedniego wyczucia.

Łączenie bransoletek a gustowna prezencja

Istnieją okazje, na które można założyć nawet kilka bransoletek równocześnie. Tego typu kompozycje sprawdzą się na imprezie, eleganckim przyjęciu czy na spotkaniu towarzyskim przy kawie. Jednakże bransoletka damska nie we wszystkich okazjach może okazać się odpowiednia. Ubierając kilka takich ozdób przy każdym wykonaniu ręką możemy grzechotać. Tego typu dźwięk nie jest najlepiej widziany podczas spotkań formalnych. Wybierając się na rozmowę rekrutacyjną lub spotkanie biznesowe najlepiej zdecydować tylko na jedną i skromną ozdobę na nadgarstku.

Jakie połączenia srebrnych bransoletek damskich będą najbardziej efektowne?

Niespotykane połączenia biżuterii pozwalają na wyrażenie swojej osobowości i charakteru. Jednak dodatki należy łączyć z pomysłem, aby uniknąć efektu kiczu. Decydując się na kilka bransoletek powinno się zestawiać te, które mają podobną wielkość, wówczas żadna nie zostanie przyćmiona. Ostrożnie też należy dobierać kolorystykę. Różne odcienie tego samego koloru sprawią, że kompozycja będzie przemyślana.

https://sadva.pl/pl/29-bransoletki-z-bursztynem

Nadgarstki z jednym czy z wieloma dodatkami?

Można sobie pozwolić na ozdobienie nadgarstka za pomocą maksymalnie 2-3 tworzyw. Zestawienie ozdób z większą liczbą materiałów może wywołać przesadzony efekt, wręcz groteskowy. Dobrze komponuje się bransoletka damska złota ze srebrną. Podobnie będzie w przypadku srebra wraz z delikatnymi koralikami. Z kolei bransoletka z brylantem w połączeniu ze skórą i ćwiekami już nie będzie do siebie pasować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *