Jakie naszyjniki damskie srebrne są najmodniejsze w tym sezonie?

naszyjniki damskie

Biżuteria to nieodłączny element każdej stylizacji. Wiele osób chętnie swój strój wzbogaca ciekawymi dodatkami. Wśród nich bardzo często pojawiają się naszyjniki damskie srebrne. Z sezonu na sezon zmieniają się trendy, ale biżuteria zawieszana dookoła szyi nie przestaje być najbardziej pożądaną ozdobą w całej branży. Pojawiła się moda na chokery, naszyjniki nawiązujące do motywów afrykańskich, a także minimalistyczne akcenty, które stały się gustownym uzupełnieniem wielu strojów na niemal wszystkie okazje.

Projektanci widzą nadal potencjał w latach 90tych

Trendy sprzed trzech dekad nadal fascynują projektantów biżuterii światowego formatu. W tamtym okresie modne były naszyjniki damskie srebrne w postaci chokerów. Mogły przybierać dowolną postać, ale najważniejsze, aby ściśle okalały szyję, coś na wzór obroży. Bogato zdobione chokery w tej chwili ustanawiają nowe trendy modowe. Drugim źródłem inspiracji stały się naszyjniki w stylu afrykańskim. Idealne do założenia na sezon wiosenno-letni.

Mało znaczy dużo – minimalizm jest na topie

Wśród nas jest wiele zwolenniczek surowego stylu. Naszyjniki damskie srebrne bardzo dobrze komponują się w zestawieniu z delikatnymi motywami. Doskonałym uzupełnieniem stają się wyraziste, duże wisiorki. Te naprawdę duże mogą spodobać się miłośniczką ekstrawaganckich rozwiązań. W stylizacji eleganckiej to z pewnością numer jeden. Biżuteria utrzymana w tym stylu dobrze prezentuje się w duecie z casualowym lookiem.

Srebro uzupełnione rzemykami i sznurkami

Propozycją nieco tańszą, ale równie w tej chwili modną stały się naszyjniki damskie srebrne, których łącznikiem są rzemyki, sznury oraz wszelkiego rodzaju plecionki. Im grubsze wiązanie, tym bardziej widowiskowe, choć nie należy unikać cienkich połączeń, gdyż te również potrafią prezentować się wybornie na kobiecych szyjach. Dużym uznaniem cieszą się klasyczne naszyjniki damskie srebrne, jako forma powrotu do wcześniejszych kolekcji jubilerskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *