W jaki sposób sprawdzić rozmiar bransoletki?

rozmiar bransoletki

Długość bransoletki jest uzależniona od indywidualnych upodobań klienta. W ofertach producentów tego typu biżuterii proponowane są przeróżne długości, tak aby sprostać każdemu zapotrzebowaniu. Niezwykle ważne jest uwzględnienie indywidualnej budowy ciała i wzrostu. Wówczas można mieć pewność, że wybierzemy odpowiednią długość. W tym celu warto przeprowadzić jeden i sprawdzony test.

Sposób na rozwiązanie problemów związanych z dobraniem rozmiaru bransoletki

W celu upewnienie się czy wybierzemy odpowiednią długość należy przygotować nić lub kawałek sznurka. Wymiar powinien odpowiadać temu, który mają mieć zakupione bransoletki damskie. Srebro, złoto czy inny materiał w tej kwestii niczego nie zmienia. Następnie przykładamy odmierzony kawałek do nadgarstka lub innego miejsca, gdzie ma spoczywać w przyszłości zakupiona biżuteria. Wówczas upewniamy się, czy leży właśnie tak, jak sobie tego życzymy. Należy pamiętać, że bransoletki o grubszym splocie mogą sprawiać optycznie wrażenie krótszych.

Najbardziej popularne długości bransoletek na rynku

Bransoletki damskie dostępne w sprzedaży najczęściej występują w rozmiarach od 17 cm, poprzez 19 cm jako standardowy wymiar, aż po 21 cm dla większych nadgarstków. W przypadku panów rozmiarówka rozpoczyna się od 20 cm, a największy to 24 cm. Kupując bransoletkę istnieje możliwość skrócenia długości. Wymiar powinien być tak dopasowany, aby zachować niewielką przerwę od skóry dla wygody noszenia.

Kluczem do noszenia bransoletki jest swoboda

Bransoletki są najprostszymi akcesoriami do noszenia. Najistotniejsza jest swoboda, która gwarantuje nie wpadnięcie w żaden trend modowy. Ogólny styl, wiedza dokąd się wybierasz oraz proporcje i dopasowanie, to czynniki, które wpłyną na to, że będziemy zadowoleni z dokonanego wyboru. Srebrne bransoletki muszą być proporcjonalne do rozmiaru i prawidłowo dopasowane, aby prezentowały się nienagannie. Wskazówką może być też wybór naturalnego wyglądu, który będzie uniwersalny dla wielu kreacji.

https://sadva.pl/pl/28-bransoletki-z-cyrkoniami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *